Apple iPad Pro 12,9 Recenzie

Apple iPad Pro 12,9 Recenzie

Apple iPad Pro 12,9 Recenzie
4.8 5 0 25
 • William(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Tento iPad má úžasnú obrazovku - s mini led , lepšie ako 11pro, a zážitok je pohlcujúcejší... viac nehnuteľností, celkovo lepší produkt. To znamená, že je ťažší. Mám inteligentný kryt na folio, ale kúpil som si aj ľahší minimalistickejší nárazník / priehľadný chránič chrbta ... V spojení s mojím chráničom obrazovky je to dobré pre kombináciu, ktorá je ľahšia po celom dome.
 • R. Tsui(Amazon)
  4,0 rating
  4/5 Dobré
  Dostal som 12.9", pretože obrazovka vyzerala lepšie ako 11", je výrazne jasnejšia, ale som jedným z tých ppl, ktorí ju používajú pred spaním a v tme, takže svetlá obrazovka nie je až taká užitočná, takže 11" by bolo v poriadku. Jasnú obrazovku potrebujete iba vtedy, keď je veľa svetla alebo ju používate vonku.
 • Douglas Moore(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Nedávno som upgradoval z iPadu Air, ktorý bol o polovicu väčší ako táto šelma. Chcel som niečo, čo mi pomôže s mojím malým podnikaním, väčšinu svojej práce robím na Procreate a táto obrazovka z toho robí sen umelca. Jediný úchop, ktorý mám, je, že Apple Pen prvej generácie s týmto modelom nefunguje, takže musíte získať novšiu verziu
 • J. Nadpisy(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Kúpil som si to ako darček pre seba, mal som narodeniny a milujem to. Prišiel nový. Nemôžem sa dočkať, až ho budem používať viac
 • Raymond E. Mitchell(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Kúpila som to pre svoju staršiu vnučku a miluje to. Medzi mnohými plusmi to môže nosiť skôr ako batoh plný učebníc. Skutočne uľahčuje život serióznemu študentovi. Kiežby som to dostal skôr.
 • Trey Klein(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Snažím sa skicovať každý deň. Aj keď stále nosím so sebou papierový skicár a pero Micron .03, milujem flexibilitu môjho nového iPadu Pro a ceruzky Apple Pencil 2.
 • Austin Moore(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Tento iPad je v podstate MacBook Air s používateľským rozhraním viac zameraným na umelca. Je to úžasná soľ všetko, čo som urobil, a nemal som žiadne problémy. Mám fotografické pozadie a mám na to veľmi pekné monitory.
 • Alice H.(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Kúpil som si jeden z prvých iPadov. Myslím si, že Steve Jobs mohol byť stále nažive. MILOVAL SOM TEN IPAD. Bolo mi povedané, že som hlúpy, pretože druhá verzia vyjde čoskoro so všetkými svinstvami preč a prial by som si, aby som ju mohol získať. ZLE! Dostala som druhú generáciu a dala som svojmu manželovi modrej farby svoju 1. generáciu.
 • nclady(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Som rád, že som uskutočnil tento nákup. Používam ho celé hodiny každý deň. Má peknú obrazovku
 • Jonathan Melius(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Môj Ipad slúži predovšetkým ako skicár a tablet spojený so správnymi aplikáciami funguje ako jeden. Apple nikdy nebol môj prvý výber, ale po objednaní si uvedomím, koľko peňazí som premrhal na podradné produkty.
 • Stacie forbes(Amazon)
  4,0 rating
  4/5 Dobré
  Keď som si ho prvýkrát kúpil, bol som veľmi nervózny, pretože som si ho objednal v rovnakom čase ako fotoaparát a títo dvaja dohromady boli celkom investíciou. Hneď po vybalení z krabice som sa ho pokúsil zapnúť a to nefungovalo. Keď som ho zapojil, zapne sa, ale prejde na obrazovku Apple, potom mi povie, aby som spustil diagnostiku, a potom, keď stlačím toto tlačidlo, skončí späť na obrazovke Apple. To bolo zvláštne a trochu frustrujúce, pretože to bolo úplne nové. Vygooglil som si to a zistil som, ako urobiť tvrdý reset, urobil som to a zapol sa a fungovalo to dobre. Odvtedy je to v poriadku.
 • MattTat(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Bol som rád, že som čakal na procesor M1. Pre mňa to bola správna voľba a som rád, že som to urobil. Teraz, keď mám aktualizovaný iPad, používam svoj MacBook o niečo menej na svoju prácu s digitálnym dizajnom
 • Dsea(Amazon)
  4,0 rating
  4/5 Dobré
  Je to iPad, obrazovka je krásna, výdrž batérie je skvelá a môžete prehliadať web. Prepínanie medzi klávesnicou, dotykom a ceruzkou je jednoduché, ale v závislosti od aplikácie môže byť jemné. Asi 95% ľudí bude môcť robiť všetko, čo potrebujú na tablete a čo by potrebovali od notebooku, takže to odôvodňuje cenu. Ak už máte notebook Mac a cestujete, je to nevyhnutné kúpiť pre rozšírenie obrazovky, čo vám v podstate poskytne nastavenie duálneho monitora, nech ste kdekoľvek.
 • Laura(Amazon)
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Chcel som iPad, odkedy vyšli, ale nikdy som nemal finančné prostriedky a nemohol som ich získať. Používam to každý deň. Batéria sa zdá byť dobrá, Wehrmacht sa nepoužíva, vydrží dni až týždeň alebo viac. Najprv som si pri používaní ceruzky Apple Pencil všimol niekoľko drsnejších oblastí obrazovky. Takmer by sa to chytilo a pocit by bol úplne vypnutý. Hneď som si to všimol, pretože som používal svoje sestry iPad hodiny na konci a jej staršia verzia nemala tento problém. Myslím, že sa to zlepšuje, čím viac ho používam.
 • Označiť(Amazon)
  4,0 rating
  4/5 Dobré
  Dobrý produkt len o niečo viac ako cena.
 • theguardian.com
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  IPad Pro je bezpochyby najlepší tablet, ktorý si môžete kúpiť, ale veľmi drahý as bude pre väčšinu ľudí úplne zbytočný.
 • express.co.uk
  5,0 rating
  5/5 Úžasný
  Nový predný kamerový systém s funkciou Center Stage je pri telefonovaní cez FaceTime úžasný a pre tých, ktorí si to môžu dovoliť, je tu teraz možnosť pridať ohromné 2 TB zabudovaného úložiska.
4.8/5
Total Score

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo