Apple MacBook Air 2020 Recenzie Odborníkov

MacBook Air s novým procesorom berie všetko, čo bolo na predchádzajúcich generáciách MacBooku Air vynikajúce, a prináša ho na úplne novú úroveň výkonu a energetickej účinnosti.

 • theverge.com
  95/100 Najlepší
  Pre profesionálnych používateľov stále existujú vylepšenia, ktoré musí spoločnosť Apple urobiť, aby zvýšila výkon na najvyššom konci pre intenzívne pracovné zaťaženie.
 • express.co.uk
  100/100 Najlepší
  Pre tých, ktorí môžu počkať niekoľko mesiacov, kým vývojári dobehnú všetko, vyzerajú veci nesmierne nádejne. Jedna vec je istá - pre fanúšikov Mac je to neuveriteľne vzrušujúca cesta.
 • trustedreviews.com
  100/100 Najlepší
  Jedná sa o schopný notebook ponúkajúci fantastickú výdrž batérie - určite ho odporúčame pre každého, kto hľadá MacBook Air.
 • theguardian.com
  100/100 Najlepší
  Dokáže takmer všetko, čo by ste od mohutnej veľkej pracovnej stanice vyžadovali, natož tenký, ľahký obal bez ventilátora, ktorý vydrží dvakrát dlhšie ako konkurencia na batériu.
 • Photographylife.com
  98/100 Najlepší
  Čip M1 je pre Apple skutočným meničom hier. Napriek malým rozmerom a bezventilátorovému dizajnu je MacBook Air M1 jasným dôkazom úspechu spoločnosti Apple s novou architektúrou, ktorá ničí nielen vlastné notebooky s Intel, ale aj niektoré zo špičkových pracovných staníc.
 • engadget.com
  94/100 Úžasný
  Je neuveriteľne rýchly a úplne tichý, pretože nemá ventilátor.
 • notebookcheck.net
  91/100 Úžasný
  Základný model so 7-jadrovým grafickým procesorom môžete jednoducho získať, ak vám 256 GB disk SSD ponúka dostatočné úložisko. Dodatočný výkon 8-jadrového GPU si v praxi ťažko všimnete.
97/100
Total Score
Apple MacBook Air 2020 Recenzie Odborníkov
Apple MacBook Air 2020 Recenzie Odborníkov

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo