Creality ENDER 3 V2 Recenzie

Creality ENDER 3 V2 Recenzie

Creality ENDER 3 V2 Recenzie

Creality ENDER 3 V2 Recenzie
78 100 0 8
 • Zákaznik(alza.sk)
  80/100 Veľmi dobre
  Tlačiareň som kúpil so zmiešanými pocitmi, obával som sa, že za cenu okolo 6 tisíc korún to nebude žiadny zázrak, hoci sú tieto tlačiarne vychvaľované, ale bol som príjemne prekvapený, ak pominu posledné mínusy,
 • Campingdad(amazon)
  74/100 Dobré
  Trochu bolestivé nastavenie, pretože niektoré skrutky museli zostať primerane uvoľnené a iné pevne utiahnuté. Vyberte si túto 3D tlačiareň, pretože to bola dobrá značka a existuje veľa videí a fór youtube, ktoré vám pomôžu s akýmikoľvek otázkami alebo otázkami.
 • Zákaznik(alza.sk)
  80/100 Veľmi dobre
  S tlačiarňou som veľmi spokojný, očakával som, že za cenu okolo 5k dostanem produkt, ktorý síce tlačiť bude, ale nekvalitne a s vysokou poruchovosťou. Tieto obavy sa nesplnili. Tlačiareň je veľmi spoľahlivá a produkuje kvalitné výtlačky. Kritizoval by som to, že manuál na montáž je mimoriadne komplikovaný na porozumenie a jeho anglický preklad je veľmi neužitočný.
 • Jujusaur(amazon)
  60/100 Neutrálne
  Takže som mal ender 3 predtým a fungovalo to perfektne, kým jeden z motorov nešiel. Rozhodol som sa ho vrátiť a stráviť trochu viac nákupom upgradu sklenenej dosky. Predchádzajúca tlačiareň mala magnetickú základňu a nikdy som s ňou nemal jediný problém
 • Caleb(amazon)
  100/100 Najlepší
  Túto tlačiareň mám viac ako rok a používam ju predovšetkým na výrobu technických dielov pre elektroniku a robotiku. Používam ho často a bol som veľmi ohromený! Aj keď to vyžaduje neustále pohrávanie sa s nastaveniami rýchleho filtra (čo si myslím, že sa dá očakávať / bežné), akonáhle dostanete všetko vytočené, môže produkovať mimoriadne jemné výtlačky, ktoré spĺňajú prísne špecifikácie. Najčastejšie navrhujem funkčné komponenty, ktoré musia byť nielen pevné, ale aj čo najmenšie; Presnosť dosiahnuteľná s touto tlačiarňou mi pomáha oholiť vzácne zlomky milimetra a zabezpečiť, aby všetko tesne priliehalo k sebe.
 • pcmag.com
  70/100 Dobré
  Praktické vyladenie definuje lacnú cenu Creality Ender-3 V2, 3D tlačiareň s otvoreným rámom, ktorú vytvoríte zo súpravy. Produkuje všeobecne nadpriemerné výtlačky, ale jeho tlačové lôžko môže byť zložité udržať vyrovnané.
 • all3dp.com
  80/100 Veľmi dobre
  Nový Ender 3 V2, ktorý je vylepšený na starého favorita, si zachováva veľa z toho, čo sa nám na Ender 3 páči, a vylepšuje sa v iných oblastiach. Môže sa tiež pochváliť slušným objemom tlače, ľahko sa montuje a vylepšuje a produkuje vysoko kvalitné výtlačky.
 • Tomáš,Košice(alza.sk)
  80/100 Veľmi dobre
  Par veci, co treba spravit, aby tlaciaren za nieco stala: - vymenit stupidne slabe pruzinky pod bedom za lepsie - vymenit bed za nieco, co je rovne Par veci, co treba spravit, aby tlaciaren vydrzala: - spravit do plechu co prekryva zdroj otvory na vyfukovanie tepleho vzduchu zo zdroja (toto je strasny dizajnovy fail). - vymenit plastovy extruder za kovovy - upratat kable veduce od dosky
78/100
Total Score
Creality ENDER 3 V2 Recenzie
Creality ENDER 3 V2 Recenzie

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo