Huawei FreeBuds 4i Recenzie

Huawei FreeBuds 4i Recenzie
už od 35€ Zobrazit Ponuky

Huawei FreeBuds 4i Recenzie

Huawei FreeBuds 4i Recenzie
90 100 0 8
 • androidauthority.com
  90/100 Úžasný
  Huawei FreeBuds 4i sú jednou z mála legitímnych možností, ak chcete ANC na pár skutočných bezdrôtových slúchadiel . Ani toto nie je žiadny trik: dobrá kvalita zvuku a až 10-hodinová výdrž batérie z neho robia dobrú voľbu pre kupujúcich, ktorí majú obmedzený rozpočet.
 • Tobi Moyela(amazon)
  80/100 Veľmi dobre
  Funguje dobre na telefonovanie. Milovníci hudby nebudú ohromení kvalitou zvuku, ale hudbu určite budete počuť a nemusíte sa báť, že stratíte bluetooth pripojenie, aj keď budete od telefónu niekoľko metrov
 • Tyberious(amazon)
  99/100 Najlepší
  Lepšia výdrž batérie, rovnaký komfort, lepšie potlačenie hluku, OVEĽA hlasnejšie bez kompromisov v celkovom zvuku. Toto je tá najlepšia rana za vaše peniaze!
 • Wendy K(amazon)
  100/100 Najlepší
  Spárovanie s mojím iPhonom bolo také jednoduché!
 • Ernesto López(amazon)
  80/100 Veľmi dobre
  Zvuk používam už nejaký čas a myslím si, že je to veľmi dobrý produkt, vydržia niekoľko hodín nepretržitého používania, s veľmi dobrou kvalitou zvuku. Potlačenie hluku je v poriadku, nebude najlepšie, ale za cenu produktu funguje veľmi dobre. Až na to, že baterka v krabici mi dáva len dobitie načúvacích prístrojov, preto nedávam 5 hviezdičiek, inak veľká spokojnosť. Po asi 3 mesiacoch používania som s týmito slúchadlami stále veľmi spokojný, nákup vrelo odporúčam, ďakujem
 • techarena.cz
  99/100 Najlepší
  FreeBuds sú raz tak drahé ako Honor Choice, ale viete co? Sú tiež raz tak dobré.
 • Overený zákazník(Heureka)
  90/100 Úžasný
  staci si precitat slovenske alebo zahranicne recenzie a po zakupeni zistite, ze pozitivne nazory su realne. niekde najdete info, ze maju slabe basy (skor je to tym, ze velmi zalezi od velkosti stuplov, ktore zvolite). na tu cenu su kvalitou zvuku asi bez konkurencie. osobne som bol velmi milo prekvapeny (pri true wireless sluchdlach pod 100e je hlavna slabina kvalita zvuku a tu sa to podarilo velmi dobre). iste, necakajte zvuk sluchadiel za 250e.
 • nextpit.com
  80/100 Veľmi dobre
  Veľmi vyvážený zvukový podpis, ktorý je oveľa presnejší ako väčšina cenovo dostupných bezdrôtových slúchadiel, ktoré bombardujú vaše ušné bubienky basmi, a vynikajúca výdrž batérie 7 až 10 hodín v závislosti od toho, či ste aktivovali ANC alebo nie, sú dva piliere Freebuds 4i. .
90/100
Total Score
Huawei FreeBuds 4i Recenzie
Huawei FreeBuds 4i Recenzie
už od 35€

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo