Huawei Watch GT 3 Pro Recenzie

Huawei Watch GT 3 Pro Recenzie

Huawei Watch GT 3 Pro Recenzie
76 100 0 5
 • techradar.com
  80/100 Veľmi dobre
  GT 3 Pro je jadrom, GT 3 – platíte prémiu za jeho vylepšený dizajn a niektoré bonusové vylepšenia sledovania kondície. Huawei Watch GT 3 Pro nemôžeme zaviniť kvalitu zostavenia z keramiky alebo titánu – hodinky vyzerajú a pôsobia bohato. Ich výdrž batérie je tiež príkladná, rovnako ako funkcie monitorovania kondície a wellness. GT3 Pro sú napriek tomu inteligentné hodinky s dlhou životnosťou, klasického vzhľadu pre Android a iOS, zadržané od excelentnosti horšou integráciou tretích strán než niektorá konkurencia.
 • trustedreviews.com
  70/100 Dobré
  Huawei Watch GT3 Pro sú krásne vyzerajúce inteligentné hodinky a ak sa vám naozaj nepáči vzhľad Watch GT 3, mohli by vás osloviť. V konečnom dôsledku sa však doplnky, ktoré získate v porovnaní s verziou bez Pro (ktorá je teraz oveľa lacnejšia), nezdajú byť dostatočne veľké na to, aby zaručovali viac výdavkov na verziu Pro.
 • expertreviews.co.uk
  80/100 Veľmi dobre
  Keď som pôvodne recenzoval Huawei Watch GT 3 Pro, lekársky sledovač EKG inteligentných hodiniek nebol pre používateľov v Európe k dispozícii. Od 6. septembra 2022 je však aplikácia s certifikátom C dostupná v 33 európskych krajinách vrátane Spojeného kráľovstva. To umožňuje používateľom snímať elektrokardiogramy podržaním prsta na spodnom tlačidle na boku hodiniek, ako je to v prípade aplikácie na detekciu arteriálnej tuhosti.
 • techadvisor.com
  80/100 Veľmi dobre
  Malé zmeny z hľadiska funkčnosti pri prechode z GT 3 na GT 3 Pro, hardvér je však veľmi schopný a dizajn prémiový a jedinečný, čo pomáha týmto modelom Pro vyniknúť v nositeľnom priestore.
 • androidauthority.com
  70/100 Dobré
  Huawei Watch GT 3 Pro majú čo ponúknuť: skvelý dizajn, výdrž batérie, konštrukčné materiály a množstvo potenciálu. Brzdí ho však príliš veľa softvérových chýb, chýbajúce funkcie pri spustení a extrémne obmedzený ekosystém aplikácií tretích strán, pokiaľ neplánujete zostať pri telefóne Huawei.
76/100
Total Score
Huawei Watch GT 3 Pro Recenzie
Huawei Watch GT 3 Pro Recenzie

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo