Jbl Flip 5 od 85,29€

JBL Flip 5 je valcový reproduktor Bluetooth. Je dobre postavený, má popruh na prenášanie, takže si ho môžete vziať so sebou na cesty, a dodáva sa v niekoľkých rôznych farbách, ktoré lepšie vyhovujú vášmu štýlu. Rovnako ako väčšina malých reproduktorov sa však snaží reprodukovať nízke basy a nie je veľmi hlasný. Tiež sa nedodáva so žiadnymi funkciami vylepšenia zvuku a nepodporuje hlasových asistentov. To znamená, že jeho viac ako osem hodín prehrávania by malo stačiť na dlhé dni vonku.

84/100
Total Score
 • whathifi.com
  100/100 Najlepší
  Ak všetko, čo chcete, je prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý znie skvele za nie veľa peňazí, JBL Flip 5 zostáva dobrou voľbou.
 • soundguys.com
  77/100 Veľmi dobre
  Flip 5 je dôstojným nástupcom Flip 4 a ak sa chystáte na víkendový výlet alebo len tak do záhrady, určite to stojí za požadovanú cenu.
 • rtings.com
  68/100 Dobré
  JBL Flip 5 je vhodný na vonkajšie použitie. Jeho prenosný a ľahký dizajn sa dá ľahko vziať so sebou na cesty a jeho hodnotenie IPX7 znamená, že je certifikovaný na ponorenie až na tridsať minút do vody v hĺbke jedného metra. Na jedno nabitie vydrží viac ako osem hodín, čo by malo stačiť na to, aby ste prežili jeden deň na cestách, aj keď výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od používania. Bohužiaľ, nie je príliš hlasný a ak ho stlačíte na maximálnu hlasitosť, dôjde k určitej kompresii.
 • trustedreviews.com
  90/100 Úžasný
  JBL Flip 5 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá cenovo dostupný reproduktor, ktorý si vezmete von, dážď alebo slnko, bez toho, aby sa museli obávať vybitia batérie pred skončením párty. Chýbajúci mikrofón však bude nevýhodou pre každého, kto dúfa, že bude volať pomocou reproduktora alebo hovoriť so Siri alebo Google Assistant.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo