JBL Xtreme 3 Recenzie

JBL Xtreme 3 Recenzie

JBL Xtreme 3 Recenzie

JBL Xtreme 3 Recenzie
84 100 0 6
 • rtings.com
  67/100 Dobré
  JBL Xtreme 3 je vhodný pre hudbu. Má teplý zvukový profil s neutrálnym stredným rozsahom, takže vokály sú pomerne čisté a presné. Má však problém reprodukovať nízke basy a jeho výšky sú nedostatočne zdôraznené, takže horné harmonické tóny hlasov a nástrojov znejú zastrene. Našťastie je v sprievodnej aplikácii grafický ekvalizér, ktorý môžete použiť na prispôsobenie jeho zvukového profilu podľa vašich predstáv, aj keď to nemusí stačiť na vytvorenie dunivých nízkych basov. Aj keď to môže byť dosť hlasné, pri maximálnej hlasitosti sú prítomné kompresné artefakty.
 • whathifi.com
  100/100 Najlepší
  JBL Xtreme 3 je všestranný a talentovaný bezdrôtový reproduktor, ktorý je rovnako šťastný ako chladenie doma, ako aj život a duša párty.
 • pcmag.com
  80/100 Veľmi dobre
  Reproduktor JBL Xtreme 3 poskytuje robustnú hĺbku basov v odolnej vodotesnej konštrukcii ideálnej pre vonkajšie stretnutia.
 • pocketlint.com
  90/100 Úžasný
  Stále to nie je najkrajší reproduktor všetkých čias, ale prenosný JBL – doslova, je tu spona na ramennom popruhu – je tentokrát úplne odolný voči prachu a vode. Ale čo je najdôležitejšie, napriek tomu, že stále neposkytuje 360-stupňový rozsah
 • trustedreviews.com
  80/100 Veľmi dobre
  Budete to mať nasmerované na jedno miesto doma JBL Xtreme 3 je skvelý Bluetooth reproduktor, ale nemá „multi-room“, podporu inteligentného asistenta ani ten druh vzhľadu, ktorý hladko zapadne do priemernej obývačky.
 • stereoguide.com
  85/100 Úžasný
  Čo sa týka SPL a subjektívnej dynamiky, nástupca bestselleru JBL prekonáva celú triedu mobilných reproduktorov bez akýchkoľvek kompromisov, pokiaľ ide o jemné rozlíšenie.
84/100
Total Score
JBL Xtreme 3 Recenzie
JBL Xtreme 3 Recenzie

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo