Oral-B iO Series 7 Recenzie

Recenzie odborníkov na zubnú kefku Oral-B iO Series 7. Pri výbere recenzii sme hladali najlepších odborníkov na elektroniku a vybrali krátke recenzie.

Oral-B iO Series 7 Recenzie

Oral-B iO Series 7 Recenzie
83 100 0 3
 • electricteeth.com
  80/100 Veľmi dobre
  iO7 je veľmi štýlovo vyzerajúca elektrická kefka, ktorá dobre čistí zuby. Má niekoľko inovatívnych funkcií, ktoré môžu byť pre niektorých prospešné, ale pre veľkú väčšinu existujú alternatívne modely, ktoré stoja za zváženie nad 7.
 • t3.com
  80/100 Veľmi dobre
  iO7 má veľa úsmevu vďaka svojmu praktickému displeju naplnenému spätnou väzbou a užitočnému tlakovému senzoru. Pridajte výnimočné čistenie a prekvapivo užitočnú pripojenú aplikáciu na sledovanie zubov a je to pôsobivá ponuka, ale RRP a náhradné hlavice sú vážne drahé.
 • techradar.com
  90/100 Úžasný
  Oral-B iO Series 6 dosahuje vynikajúcu rovnováhu medzi funkciami a cenou. Je v podstate rovnaký ako ocenený iO Series 9, no s niekoľkými starostlivo vybranými zmenami, aby sa cena udržala na nízkej úrovni. Kefka je v podstate rovnaká, so super tichým motorom, ktorý jej umožňuje hladko kĺzať po zuboch, jasným farebným LCD displejom na rukoväti, snímačom tlaku a spätnou väzbou na čistenie v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie Oral-B.
83/100
Total Score

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo