Playstation 5 Recenzie Odborníkov

Playstation 5 Recenzia

Playstation 5 Recenzie
94 100 0 8
 • tomsguide.com
  93/100 Úžasný
  PS5 je skutočným generačným skokom, ktorý ponúka neuveriteľne rýchle časy načítania a nový inovatívny ovládač, ktorý môže zmeniť spôsob, akým hry pôsobia.
 • techradar.com
  90/100 Úžasný
  PS5 je výkonná a dobre navrhnutá konzola, ktorá ponúka presvedčivý herný zážitok novej generácie. Jeho knižnica exkluzívnych hier je aj naďalej výkladnou skriňou úžasného ovládača DualSense, priestorovej 3D zvukovej technológie a superrýchleho disku SSD PS5, a to je dôvod, prečo toľko hráčov túži po novej konzole PlayStation od Sony. Pre niektoré nastavenia však môže byť príliš veľký
 • techadvisor.com
  90/100 Úžasný
  Sony PS5 je dostatočne vzrušujúce a poskytuje solídne hranie v rozlíšení 4K@60fps na AAA tituloch bez skutočne novej generácie ovládača DualSense. Spolu je PS5 pre konzolových hráčov obrovským krokom vpred a herný výkon sa bude postupom času len zlepšovať.
 • digitaltrends.com
  90/100 Úžasný
  PlayStation 5 je všetko, čo hráči chceli – a ešte viac. Zatiaľ čo úložný priestor je skutočným problémom a dlhodobý pohľad spoločnosti Sony na zmeny v odvetví je otázny, nemožno poprieť, že ide o skutočný stroj novej generácie.
 • express.co.uk
  100/100 Najlepší
  PS5 je obrovský upgrade...doslova. Pred pridaním jednej z týchto konzol novej generácie do nákupného košíka budete musieť vytiahnuť krajčírsky meter, pretože nie je zaručené, že táto šelma (má vyše pol metra a váži takmer ako kameň) sa zmestí do vášho súčasného TV skrinka.
 • gamesradar.com
  90/100 Úžasný
  PS5 je sebavedomým krokom do ďalšej generácie hier, pričom vývoj od Sony v oblasti hardvéru, grafiky, hrateľnosti a používateľského rozhrania sa hráčom PlayStation skutočne vypláca.
 • pocket-lint.com
  100/100 Najlepší
  Ako PS5 dospieva, je jasné, že ide o šelmu stroja, čo sa týka potenciálnej aj skutočnej veľkosti. Jeho ovládač DualSense posúva hranie na novú úroveň so svojimi extra funkciami, zatiaľ čo rýchlosť jeho interného úložiska SSD skutočne mení hru.
 • t3.com
  100/100 Najlepší
  Sony PS5 nie je len ohromujúca technológia šoku a úžasu. Je v tom aj niečo rozkošne starej školy. Má k dispozícii množstvo výkonu novej generácie, ale jeho proporcie a dizajn sú skutočne niečo, na čo sa dá pozerať. PlayStation 5 vyžaruje pocit výnimočnosti, ktorý vás vráti do zázračnejších dní, keď bola konzola skutočne portálom do iného sveta zábavy a úniku.
94/100
Total Score
Playstation 5 Recenzie
Playstation 5 Recenzie Odborníkov

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo