Poco X4 Pro 5G Recenzie

Poco X4 Pro 5G Recenzie

Poco X4 Pro 5G Recenzie
8 10 0 5
 • techadvisor.com
  9/10 Úžasný
  Poco X4 Pro 5G je obrovský upgrade oproti svojmu predchodcovi z hľadiska funkcií aj dizajnu, pričom tohtoročný model prichádza v štíhlom prémiovom balení, ktoré by na vlajkovej lodi smartfónu nevyzeralo nevhodne – aj keď pravdepodobne s použitím skla. namiesto plastového tela X4 Pro 5G.
 • techradar.com
  7/10 Dobré
  Xiaomi Poco X4 Pro nevyzerá ako telefón Poco, ale je to dobrá kúpa, ak hľadáte silnú obrazovku, výdrž batérie a reproduktory a dokážete žiť s obmedzeným herným výkonom a nekonzistentným fotoaparátom.
 • techbyte.sk
  8/10 Veľmi dobre
  POCO X4 Pre je telefón pre mladých, ktorý aj napriek sociálnej norme nastavenej rôznymi sociálnymi sieťami nepotrebujú fotoaparát, ktorý by fotil za nich. Má veľký, jasný a krásne farebný displej, ohromnú výdrž batérie a dostatok výkonu na všetko potrebné.
 • digitalcameraworld.com
  8/10 Veľmi dobre
  Poco X4 Pro stojí menej ako prakticky identicky špecifikovaný Redmi Note 11 Pro 5G a má oveľa odvážnejší štýl, ktorý pravdepodobne nebude pre každého. Napriek tomu, ak dokážete stráviť jeho obrovský náraz fotoaparátu, získate veľa telefónu za relatívne skromnú cenu.
8/10
Total Score
Poco X4 Pro 5G Recenzie
Poco X4 Pro 5G Recenzie

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo