Samsung Galaxy Z Flip 3 Recenzia

Samsung Galaxy Z Flip 3 Recenzia

Samsung Galaxy Z Flip 3 Recenzia

Samsung Galaxy Z Flip 3 Recenzia
86 100 0 6
86/100
Total Score

 • expertreviews.co.uk Odborná Recenzia
  100/100 Najlepší
  Po niekoľkých príliš veľa zakopnutiach na ceste sme konečne v pozícii, keď kúpa skladacieho telefónu nie je hlúpe rozhodnutie, ktoré plytvá peniazmi. Galaxy Z Flip3 5G je presne to, na čo sme čakali, odkedy sme pred všetkými tými rokmi prvýkrát zahliadli flexibilné displeje Samsungu. Je to špičková skladacia vlajková loď s veľmi malým počtom kompromisov a cenou, ktorá je dosiahnuteľná namiesto nedosiahnuteľná. Čo viac by ste si mohli priať?

 • tomsguide.com Odborná Recenzia
  70/100 Dobré
  Galaxy Z Flip 3 rieši veľa našich sťažností s pôvodným Galaxy Z Flip. Nielen to, ale nový telefón je ešte lacnejší ako možnosť 5G Samsung uvedená na trh v roku 2020.

 • techadvisor.com Odborná Recenzia
  100/100 Najlepší
  Milujem Galaxy Z Flip 3. Existujú nevýhody - predovšetkým batéria a fotoaparát, aj keď je tam aj odolnosť - ale Samsung absolútne pribil estetiku a funkčnosť tohto tvarového faktora. Ak nedostanete príťažlivosť skladacieho otočného telefónu, nemusí vás to získať - ale ak ste v pokušení, potom už naozaj nie je potrebné čakať.

 • amazon.com Recenzie Zákazníkov
  86/100 Úžasný
  Hľadal som malý telefón, ktorý by som mohol vložiť do vrecka. Nové telefóny sú také veľké a môj telefón nie je môj život. Bohužiaľ všetkým malým telefónom chýba veľa nových vylepšení. Samsung normálne dáva do telefónu veľa nevyžiadanej pošty a má zlé používateľské rozhranie. Rozhodol som sa, že ho mám golf, aby som ho mohol vložiť do vrecka a stále si sadnúť.

 • pickr.com.au Odborná Recenzia
  76/100 Veľmi dobre
  Je to prinajmenšom trochu šialené. Spoločnosť Samsung postavila krásnu malú kompaktnú výkonnú budovu, ktorá prináša veľkosť veľkého telefónu na fyzickú veľkosť malého telefónu. Galaxy Z Flip 3 je skvelý koncept, ale batéria veľmi chýba.

 • techarena.cz
  83/100 Veľmi dobre
  Flip3 není stále ten dokonalý ohebný telefon, nebo dokonalé moderní véčko. Rýha displeje není zcela pryč, displej zcela nedoléhá v zavřeném stavu, foťáky nic moc a baterka stejně tak. Třeba ta baterka, ale nemůže být u toho typu přístroje úplně obří. Flip si musí zachovat pocit kompaktnosti. Musí být lehký a co nejtenčí, aby nepůsobil jako kámen v kapse. Baterka je za mě jediný větší kompromis, u kterého musíte zvážit, zda vám stačí jednodenní telefon.

Pozitíva

 • Zatiaľ najlacnejší skladací telefón
 • Vylepšenia trvanlivosti a vodeodolnosť IPX8
 • Bleskovo rýchly výkon

Negatíva

 • Výdrž batérie by mohla byť lepšia
 • Hlavná obrazovka je stále krehká
Samsung Galaxy Z Flip 3 Recenzia
Samsung Galaxy Z Flip 3 Recenzia

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo