Samsung Galaxy Z Flip4 5G Recenzie Odborníkov

Samsung Galaxy Z Flip 4 je najprenosnejší a najzábavnejší telefón, aký som tento rok testoval.

Samsung Galaxy Z Flip4 Recenzie

Samsung Galaxy Z Flip4 Recenzie
82 100 0 8
 • cnet.com
  82/100 Veľmi dobre
  Samsung Galaxy Z Flip 4 je najprenosnejší a najzábavnejší telefón, aký som tento rok testoval. Je to „dajte si koláč a zjedzte ho tiež“ smartfónov.
 • trustedreviews.com
  83/100 Veľmi dobre
  Samsung Galaxy Z Flip 4 je najpríjemnejší skladací telefón na trhu. Oproti predchádzajúcej verzii ponúka minimálne vylepšenia, no pôsobí ako veľmi kompletné zariadenie.
 • phonearena.com
  80/100 Veľmi dobre
  Na konci dňa Flip 4 stavia na úspešnom základe predchádzajúcich skladacích véčkových zariadení Samsung.
 • digitaltrends.com
  80/100 Veľmi dobre
  Galaxy Z Flip 4 možno nie je revolučnou medziročnou inováciou, ale stojí vysoko ako jeden z najlepších skladacích smartfónov, ktoré si môžete v roku 2022 kúpiť. Je elegantnejší, rýchlejší a spoľahlivejší ako kedykoľvek predtým.
 • androidcentral.com
  90/100 Úžasný
  Galaxy Z Flip 4 je stelesnením úsilia spoločnosti Samsung o skladanie za posledné tri roky. Dizajn je elegantný, ale zároveň odolný, pánt je vyrobený tak, aby vydržal a 120Hz AMOLED obrazovka je skvelá pri každodennom používaní. Fotoaparáty sú na rovnakej úrovni ako S22+, vonkajší kryt funguje ako hľadáčik a batéria vydrží celý deň a má rýchlejšiu technológiu nabíjania. Viac ako čokoľvek iné je to zábavné skladanie a ak chcete telefón, ktorý vyniká, Z Flip 4 je jasnou voľbou.
 • techradar.com
  80/100 Veľmi dobre
  Samsung vyriešil niektoré z najväčších problémov Z Flip 3 s jeho nástupcom v roku 2022; hlavne vďaka väčšej batérii, ktorá sa zmestí do kompaktnejšieho tvaru, no stále je tu dostatok priestoru na ďalšie vylepšenia. Cena verzus výkon zostáva na trhu bezkonkurenčná, najmä ak si uvedomíte, že ide o jeden z mála vodotesných skladacích zariadení.
 • ign.com
  70/100 Dobré
  Ak Galaxy Z Flip 3 z roku 2021 bol Samsung, ktorý inteligentne zmenil rad skladacích smartfónov, Galaxy Z Flip 4 z roku 2022 je Samsung, ktorý zisťuje, či dokáže nosiť rovnaké oblečenie dva dni po sebe. Môže byť perfektne servisovateľný a jeho používanie je potešením, ale je oveľa menej vzrušujúce na druhý pokus a ponúka menšiu hodnotu, keď môžete získať takmer rovnaký zážitok z minuloročného modelu so zľavou.
 • techadvisor.com
  90/100 Úžasný
  Galaxy Z Flip 4 sa veľa nemení, ale vylepšenia výdrže batérie a výkonu fotoaparátu riešia hlavné nedostatky minuloročného modelu a mali by pomôcť presvedčiť každého na plote. Stále mám pochybnosti o trvanlivosti, ale práve teraz skladacie nie sú lepšie ako toto.
82/100
Total Score
Samsung Galaxy Z Flip4 Recenzie
Samsung Galaxy Z Flip4 5G Recenzie Odborníkov

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo