Sony Xperia 10 IV Recenzie

Sony Xperia 10 IV Recenzie

Sony Xperia 10 IV Recenzie

Sony Xperia 10 IV Recenzie
84 100 0 14
 • Bikrant K.(amazon)
  60/100 Neutrálne
  Celková postavená kvalita a kompaktnosť je dobrá. Jednotka, ktorú som dostal, má však určité problémy. Kedykoľvek som sa pokúsil odomknúť telefón pomocou snímača odtlačkov prstov (namontovaného na tlačidle napájania), obrazovka blikala a prechod (animácia) nebol plynulý (koktanie). Kvalita fotoaparátu je tiež pod úrovňou ceny
 • FeedMe(amazon)
  100/100 Najlepší
  Nedostanete vlajkový procesor, najnovšie najlepšie snímače fotoaparátu ani obrazovku s vysokou obnovovacou frekvenciou. Čo teda získate? Výdrž batérie. V hojnosti. Keďže pochádzam z telefónu Google Pixel 6, nemôžem povedať, že mám pocit, že mi menšie špecifikácie spôsobili problémy. Iste, chýba mi bezdrôtové nabíjanie, ale to je všetko.
 • Ron Hawksworth-Williams(amazon)
  100/100 Najlepší
  Páči sa mi vzhľad a dojem z tohto Sony Xperia 10 IV. Výdrž batérie je dobrá. Displej je pôsobivý. Pekný jeden Sony.
 • Chris Smith(amazon)
  100/100 Najlepší
  Ak mám byť úprimný, uprednostnil som čítačku odtlačkov prstov na mojom poslednom Sony (vyhradená položka na zadnej strane), ale táto je dostatočne spoľahlivá.
 • Dennis Wanny(Sony)
  100/100 Najlepší
  Myslím si, že je to najlepší kompaktný mobilný telefón, len chcem, aby to Sony udržalo, je to super svetlo, ktoré dokonale padne do vrecka a je to čistý android Presne to, čo potrebujem a chcem do budúcnosti
 • D1990(Sony)
  20/100 Veľmi zle
  Vyniknite ako kedysi, pretože ma bolí srdce pre teba ... Buďte Lamborghini, nie Ford... Prosím.... Ako kedysi.
 • AJ555(Sony)
  82/100 Veľmi dobre
  Kúpil som si to pred niekoľkými týždňami a ukázalo sa, že je to celkom dobrý telefón. Výdrž batérie je úžasná. Nie som ťažký používateľ, žiadne hry atď., Ale trvá to 3 až 4 dni na jedno nabitie. Obvyklé rozhrania, ale pri fotografovaní dochádza k časovému oneskoreniu.
 • Howard100(Sony)
  100/100 Najlepší
  Myslím si, že je to vylepšený model predchádzajúceho telefónu Sony, ktorý používam
 • GeCa(Sony)
  80/100 Veľmi dobre
  Kúpil som si zariadenie pred 14 dňami a ešte som neoľutoval. Vďaka svojej veľkosti sa s ním stále ľahko manipuluje. Všetky aplikácie bežia veľmi rýchlo. Fotoaparát pre mňa robí veľmi dobré fotografie. Manipulácia s rozdelenou obrazovkou (2 otvorené aplikácie) si vyžaduje zvyknutie.
 • Stevie lad(Sony)
  100/100 Najlepší
  Mal to pár týždňov žiadne problémy a ľahko použiteľné aj pre jaskynného muža, ako som ja lol..
 • JueGs(Sony)
  100/100 Najlepší
  Vyzerá pekne a ľahko sa s ním manipuluje!
 • Hugohome(Sony)
  60/100 Neutrálne
  Prepnuté z mojej Xperia XZ2. Som trochu sklamaný. XZ2 stojí rovnako. Fotoaparát bol lepší, možnosti manipulácie a nastavenia. Čo mi chýba, keď môžem vypnúť zvuk upozornení nezávisle od hlasitosti krúžku. K dispozícii je iba 1 reproduktor. Dizajn a veľkosť si zaslúžia pochvalu.
 • Charlie Romero(Sony)
  100/100 Najlepší
  skvelý lacný telefón s dlhou výdržou batérie a 5G pre rýchly internet
 • techadvisor.com
  70/100 Dobré
  Sony Xperia 10 IV je dobrou voľbou pre každého, kto chce cenovo dostupný 5G Android, ktorý robí trochu zo všetkého. Kombinuje praktický a atraktívny štíhly dizajn s trvalou výdržou batérie, ostrým OLED displejom a jednoduchým softvérom, ale v rôznych ohľadoch zaostáva za súpermi.
84/100
Total Score
Sony Xperia 10 IV Recenzie
Sony Xperia 10 IV Recenzie

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

neprehravaj.eu
Logo